Logo Erfgooiers

Leerlingen 4 en 5 vwo in debat over Kunstmatige Intelligentie en ChatGPT

Nieuws |

De komende tijd staat voor onze leerlingen uit vwo 4 en 5 voor het vak Nederlands schrijfvaardigheid op het programma. De kunst is om een onderwerp te kiezen dat actueel is, dat leerlingen aanspreekt en van invloed is op ons dagelijkse leven.

Ilyaz Nasrullah is informaticus, journalist en digitaal strateeg. Hij heeft voor Trouw de podcastserie ‘Welkom in de AI-fabriek’ gemaakt en een zestal essays over de AI-industrie geschreven. Woensdag 17 januari kwam hij naar het Erfgooiers College en ging hij met onze leerlingen de dialoog aan over het onderwerp Kunstmatige Intelligentie. Na het bezoek gaan de leerlingen uit vwo 4 een betoog schrijven en de leerlingen uit vwo 5 een beschouwing. Een journalist van dagblad Trouw was aanwezig en vandaag staat er een leuk artikel over deze workshop in de krant.

Leuk om te delen?
terug naar nieuws